Rezerwacje

System rezerwacji

System rezerwacji portalu internetowego www.ewings.pl to program komputerowy, umożliwiający użytkownikowi komputera wyszukiwanie połączeń krajowych i międzynarodowych dowolnej wybranej pary miast oraz dokonanie wyceny tych połączeń i dokonanie zakupu biletu lotniczego.
Aby dokonać rezerwacji należy wybrać jedną z zaprezentowanych przez system opcji na połączenia lotnicze wyświetlone na stronie internetowej w formie listy.
Po wybraniu połączenia należy wprowadzić wszelkie niezbędne dane do kwestionariusza osobowego, zaakceptowanie regulaminu, oraz warunków zakupu i zwrotu biletu lotniczego.
Wszystkie informacje dostępne są na stronie internetowej www.ewings.pl. Warunki zakupu oraz zwrotu ustalane są przez linie lotnicze.

Rezerwacji dokonuje się przez opcję "rezerwuj" oraz wybierając formę zapłaty (karta kredytywa, przelew, gotówka-odbiór w biurze). Dowodem posiadania ważnej rezerwacji jest e-mail potwierdzający rezerwację. Zawiera on szczegóły dotyczące lotu (imiona, nazwiska pasażerów, szczegóły lotu, numer rezerwacji, cenę oraz formę płatności).
Po otrzymaniu potwierdzenia klient Fostertravel.pl deklaruje zakup biletu w ciągu 24 godzin lub dokonuje anulowania rezerwacji.
Zarezerwowany bilet należy wykupić w terminie ustalonym każdorazowo dla danej rezerwacji. Jednak nie później niż dwa dni robocze przed rozpoczęciem podróży. Termin ten jest określony przez system rezerwacyjny.
Jeżeli bilet nie zostanie wykupiony w terminie rezerwacja zostanie anulowana automatycznie.
Cena biletu lotniczego gwarantowana jest tylko w dniu dokonania rezerwacji, zależy ona od aktualnego kursy walut. Przed kupnem biletu należy skontaktować się z biurem podróży w celu potwierdzenia ceny biletu!
(cena może się nieznacznie zmieniać ze względu na wahania kursowe)

ANULOWANIE REZERWACJI

Klient Fostertravel.pl ma prawo bez kosztów anulować dokonaną rezerwację biletu lotniczego przed jego wykupieniem. Aby dokonać anulacji rezerwacji należy wysłać zlecenie anulacji e-mailem [email protected], zgłosić się do kasjera lotniczego w biurze Fostertravel.pl w Warszawie, bądź skontaktować się telefonicznie z biurem Fostertravel.pl pod numer 801 00 31 88.

Jeżeli rezerwacja zostanie anulowana przez przewoźnika, Fostertravel.pl nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w statusie rezerwacji.
Ewentualne informacje o zmianach zostaną przekazane przez Fostertravel.pl pod wskazany adres e-mail użytkownika.