Mice

MICE.

Spotkania, konferencje, wyjazdy integracyjne i wydarzenia branżowe współtworzą rzeczywistość biznesową, która wymaga perfekcji na poziomie kreatywnym i organizacyjnym.

W ramach innowacyjnej oferty otwieramy przed swoimi Klientami nieograniczone możliwości, przenosząc usługi MICE w zupełnie nowy wymiar.

 

Meetings ( spotkania )

Wiemy, jak ważne jest właściwe zorganizowanie szkolenia lub spotkania firmowego. Największa konferencyjna baza hotelowa pozwoli nam zaproponować Państwu konkurencyjne ceny, najlepszy obiekt wraz z dodatkową infrastrukturą niezbędną do realizacji udanego spotkania. Do każdego zapytania nasz zespół przygotowuje uszytą na miarę ofertę w ramach przeznaczonego na ten cel budżetu.

Incentives ( motywacja i integracja )

Wyjazdy integracyjne, które wspominać będziecie latami ? TAK – tylko z nami! Nasz zespół przemierzył świat rowerem, jachtem, kajakiem, skuterem, saniami i piechotą, aby zmierzyć się z żywiołami, przygodą i wrażeniami, które na zawsze w nas pozostaną! Nasze doświadczenia chcemy przekazać naszym Klientom. Każde wydarzenie oraz jego indywidualny scenariusz zaprojektujemy dla Was tak, aby stał się niezapomnianym przeżyciem. Zaangażowanie, pasja i rzetelność to nasze credo a naszym głównym celem - Wasze zadowolenie.

Conferences ( kongresy, targi, konferencje)

Kompleksowo i profesjonalnie zajmujemy się organizacją każdej konferencji, zarówno w Polsce jak i za granicą. Nasz doświadczony zespół  zawsze czuwa nad perfekcyjnym jej przebiegiem. Dbamy o każdy szczegół – od zaplecza logistycznego po najnowsze technologie. Gwarantujemy najlepsze warunki współpracy wraz z indywidualną opieką nad wydarzeniem. Konferencje nie mają przed nami tajemnic.

Events ( wydarzenia firmowe )

Dedykowany zespół doświadczonych ekspertów jest w stanie zorganizować każdą imprezę w dowolnym miejscu i czasie. Czy to na plaży w Polsce, czy na jachcie na Morzu Śródziemnym, czy też na stadionie piłkarskim… W dzień, czy w nocy. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia – realizację i kreatywność pozostaw nam.