Bilety

Bilety lotnicze i kolejowe.

 

Bilety lotnicze stanowią obecnie największą część budżetu podróży służbowych, dlatego redukcja kosztów przy zachowaniu wysokiego komfortu podróży oraz minimalizowanie formalności zajmują wysokie miejsce na liście priorytetów wielu firm.

Większość największych linii lotniczych ma swoje przedstawicielstwa w Polsce, a krajowe firmy skutecznie walczą z globalną konkurencją, dzięki czemu coraz więcej przedsiębiorstw wybiera samolot jako środek szybkiego i bezpiecznego transportu.

Dlatego też dla naszych Klientów zatrudniamy profesjonalny zespół kasjerów lotniczych, posiadających wieloletnie doświadczenie w wyszukiwaniu najlepszych ofert. Wielu Klientów, współpracujących wcześniej z innymi biurami podróży, uważa, że nasz dział lotniczy jest najbardziej profesjonalny na rynku.

 

Nowoczesna kolej nie pozostaje w tyle za potrzebami podróżnych. Przemieszczanie się pociągiem może być o wiele wygodniejsze i przyjemniejsze niż innymi środkami lokomocji. W wielu europejskich krajach kolej przewyższa swym luksusem samolot, a oferowana siatka połączeń stwarza wielkie możliwości. Podróżując koleją nie musimy tracić czasu. Możemy zająć się przygotowywaniem materiałów do pracy, rozkoszować drinkiem lub rozmawiać przez telefon. W przeciwieństwie do jazdy samochodem unikniemy tu korków. Nie czekamy na odbiór bagażu i transfer z lotniska.

Dworce kolejowe znajdują się w centrach miast. Stąd zawsze blisko do miejsc naszego zakwaterowania, sal konferencyjnych czy miejsc spotkań – o ile takie planujemy. Jeśli czeka nas dalsza podróż, łatwo nam będzie znaleźć inne środki transportu publicznego, które dowiozą nas na miejsce.

W zależności od preferencji wybieramy wygodny fotel przy przejściu lub oknie, skąd przez panoramiczną witrynę możemy podziwiać widoki. Podróżujący mają możliwość skorzystania z restauracji i barów, przedziałów biznesowych, miejsc zabaw dla dzieci czy noclegów w wagonach sypialnych. Pociągi są klimatyzowane, można korzystać z bezprzewodowego internetu oraz innych multimediów.