Wizz Air otwiera nowe kierunki

Tania węgierska linia lotnicza Wizz Air uruchamia nowe połączenia. Ma to związek z ogłoszeniem linii Eurolot o anulowaniu swoich połączeń od 1 kwietnia 2015.

Przeloty z Warszawy do Dortmund mają odbywać się codziennie. Z miasta Gdańsk do Turku i Eindhoven połączenie lotnicze będzie pięć razy w tygodniu.

Wizzair zastąpi też linię Eurolot na kierunkach Mediolan Bergamo- Gdańsk oraz Eindhoven - Katowice.

„Oferujemy niskokosztowe rozwiązania dla pasażerów dotkniętych decyzją Eurolotu, zwiększając liczbę lotów na niektórych trasach i udostępniając rejsy w atrakcyjnych cenach. Mając nadzieję, iż polscy pasażerowie znajdą alternatywę dla odwołanych lotów linii lotniczych Eurolot- wypowiedział się stwierdził Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air.

ostatnia zmiana:2015-02-20 12:56:53

 

Ciekawe informacje o biletach lotniczych i branży turystycznej

Szukasz ciekawostek na temat biletów lotniczych, nowości i wiadomośći z rynku turystycznego? Powyżej przedstawiamy informacje z naszej branży. Dowiedz się wszystkiego bezpośrednio od firmy, która od lat sprzedaje tanie bilety lotnicze na wszystkie możliwe kierunki z polski i innych krajów na całym świecie. Regularnie informujemy o nowych liniach lotniczych, trasach tanich linii lotniczych, promocyjnych cenach dla studentów na bilety lotnicze do najciekawszych miejsc na ziemi. EWings.pl to Twoje centrum informacji na temat taniego latania!
Kontakt  |  Regulamin  |  Polityka prywatności / cookies  |