Wizz Air: loty ze Szczecina do Londyn Luton

Tanie linie lotnicze Wizzair rozpoczęły nowe połączenie ze Szczecina do Londynu Luton. Pierwszy przelot na tej trasie odbył się 27 października b.r.

- Materializacja ogłoszonego wcześniej połączenia, to największa radość dla wszystkich pracowników lotniska. W linii lotniczej Wizz Air widzimy partnera mogącego zagwarantować naszemu lotnisku coś na co bardzo liczymy - dynamiczny rozwój ruchu lotniczego - wypowiedział się Maciej Dziadosz, prezes zarządu Portu Lotniczego Szczecin–Goleniów.

- Dodatkowo, wszyscy nasi klienci mogą zauważyć, że inauguracja połączenia do Londynu Luton, zbiega się w czasie z trwającą realizacją zadania modernizacji i rozbudowy infrastruktury lotniskowej, co pokazuje, że realizowane inwestycje, w związku z rosnącym ruchem lotniczym, są niezbędne dla funkcjonowania naszego regionalnego lotniska. Dzięki wydatnemu wsparciu finansowemu naszych dwóch największych lokalnych udziałowców, dofinansowaniu z Centrum Unijnych projektów transportowych oraz kredytowi udzielonemu przez bank PKO BP S.A możemy się pochwalić prawie 50 proc. zaawansowaniem prac budowlanych związanych z rozbudową infrastruktury lotniskowej - stwierdził Maciej Dziadosz.

Rejsy ze Szczecina do Londynu Luton będą odbywać się trzy razy w tygodniu-w poniedziałki, środy i piątki.ostatnia zmiana:2014-10-29 17:40:44

 

Ciekawe informacje o biletach lotniczych i branży turystycznej

Szukasz ciekawostek na temat biletów lotniczych, nowości i wiadomośći z rynku turystycznego? Powyżej przedstawiamy informacje z naszej branży. Dowiedz się wszystkiego bezpośrednio od firmy, która od lat sprzedaje tanie bilety lotnicze na wszystkie możliwe kierunki z polski i innych krajów na całym świecie. Regularnie informujemy o nowych liniach lotniczych, trasach tanich linii lotniczych, promocyjnych cenach dla studentów na bilety lotnicze do najciekawszych miejsc na ziemi. EWings.pl to Twoje centrum informacji na temat taniego latania!
Kontakt  |  Regulamin  |  Polityka prywatności / cookies  |