Szynobus na lotnisko w Lublinie

Dnia 20 grudnia 2012 roku została wdrożona procedura dotycząca skomunikowania pociągów z przylotami samolotów na Port Lotniczy w Lublinie. Ma to na celu poprawienie komunikacji między miastem Lublin a niedawno otwartym lotniskiem. Procedura została wdrożona przez PKP Zakład Linii Kolejowych w Lublinie w porozumieniu z Lubelskim Zakładem Przewozów Regionalnych oraz lotniskiem.

-Ciesze się, że w trosce o klienta naszego lotniska udało się wypracować rozwiązanie, które umożliwi przejazd do stolicy regionu pasażerom opóźnionego samolotu. Choć mam nadzieję, że sytuacje takie będą rzadkością – wypowiedział się Grzegorz Muszyński, prezes Portu Lotniczego Lublin

-Dumny jestem, że kolejarze lubelscy zbudowali w terminie tor do lotniska, po którym podróżni w 15 minut mogą dojechać z dworca w Lublinie na lotnisko –oznajmił Zygmunt Grzechulski, dyrektor Zakładu Linii Kolejowych w Lublinie.

Zakupu biletu na lotnisko można dokonać w kasie dworca Lublin, natomiast bilet na przejazd z lotniska do Lublina będzie można zakupić u konduktora w pociągu lub na stronie internetowej Przewozów Regionalnych.ostatnia zmiana:2013-01-04 16:10:30

 

Ciekawe informacje o biletach lotniczych i branży turystycznej

Szukasz ciekawostek na temat biletów lotniczych, nowości i wiadomośći z rynku turystycznego? Powyżej przedstawiamy informacje z naszej branży. Dowiedz się wszystkiego bezpośrednio od firmy, która od lat sprzedaje tanie bilety lotnicze na wszystkie możliwe kierunki z polski i innych krajów na całym świecie. Regularnie informujemy o nowych liniach lotniczych, trasach tanich linii lotniczych, promocyjnych cenach dla studentów na bilety lotnicze do najciekawszych miejsc na ziemi. EWings.pl to Twoje centrum informacji na temat taniego latania!
Kontakt  |  Regulamin  |  Polityka prywatności / cookies  |