Ryanair: baza na Lotnisku Warszawa Modlin

Tanie linie lotnicze Ryanair ogłosiły utworzenie swojej bazy na lotnisku Warszawa/Modlin.

-„Taka decyzja to potwierdzenie potencjału portu oraz dowód na silną i stabilną współpracę z przewoźnikiem. To także oznacza możliwość powstania nowych miejsc pracy zarówno na lotnisku jak i w jego okolicach”– stwierdza Piotr Okienczyc, Prezes Zarządu.

-„Fakt, że przewoźnik zdecydował się na otwarcie w Modlinie swojej bazy to bardzo dobra wiadomość, a także nowe perspektywy na przyszłość. Przede wszystkim daje to możliwość zwiększenia ruchu lotniczego z Portu Lotniczego Warszawa/Modlin. To również pewność dobrze zainwestowanych pieniędzy. Lotnisko ma szansę stać się portem strategicznym, zwłaszcza jeśli chodzi o ruch nisko-kosztowy. Mamy dalsze ambitne plany rozwoju tego lotniska”– informuje Adam Struzik, Marszałek Województwa Mazowieckiego.

-„Od wprowadzenia letniej siatki połączeń, znacząco wzrosła liczba obsługiwanych pasażerów (z 3,5 do 4,5 tys. pasażerów dziennie), co jest potwierdzeniem zarówno potencjału lotniska jak i tego, że Modlin zaistniał już na dobre na lotniczej mapie Polski i jeszcze bardziej przybliżył Mazowsze do Europy” – wypowiedział się Marcin Danił, Wiceprezes Zarządu.

Ryanair wprowadził także przeloty do Madrytu do swojej siatki połączeń oraz zwiększył częstotliwość lotów krajowych już od sezonu zimowego. Można obecnie polecieć do Gdańska i Wrocławia w godzinach porannych i wrócić wieczorem tego samego dnia. Ceny biletów zaczynają się już od 19 zł w jedną stronę.

Ryanair świętuje więc nie tylko otwarcie nowej bazy ale także 4 nowe połączenia z Lotniska Warszawa Modlin do:

-Gdańska (4xdziennie)

-Madrytu (8 x tygodniowo)

-Shannon (4 x tygodniowo)

-Wrocław (4 x dziennie)ostatnia zmiana:2014-10-24 14:04:32

 

Ciekawe informacje o biletach lotniczych i branży turystycznej

Szukasz ciekawostek na temat biletów lotniczych, nowości i wiadomośći z rynku turystycznego? Powyżej przedstawiamy informacje z naszej branży. Dowiedz się wszystkiego bezpośrednio od firmy, która od lat sprzedaje tanie bilety lotnicze na wszystkie możliwe kierunki z polski i innych krajów na całym świecie. Regularnie informujemy o nowych liniach lotniczych, trasach tanich linii lotniczych, promocyjnych cenach dla studentów na bilety lotnicze do najciekawszych miejsc na ziemi. EWings.pl to Twoje centrum informacji na temat taniego latania!
Kontakt  |  Regulamin  |  Polityka prywatności / cookies  |