Loty krajowe z PLL LOT: Taryfa Economy Simple

PLL LOT udostępnił nową taryfę Economy Simple na rejsach krajowych. Jest to taryfa, która umożliwia tańsze podróżowanie tylko z bagażem podręcznym z Warszawy do wszystkich krajowych portów lotniczych znajdujących się w siatce połączeń Polskich Linii Lotniczych LOT.

Ceny biletów rozpoczynają się już od 60pln za przelot w jedną stronę i są dostępne przy zakupie biletu na min. 60 dni przed wylotem.

Pasażerowie, którzy wykupią bilety w taryfie Economy Simple mogą odprawić się on-line lub na lotnisku, mają także możliwość nadania bagażu rejestrowanego za opłatą dodatkową w wysokości 54 pln za przelot w 1 stronę.

ostatnia zmiana:2015-03-10 17:47:11

 

Ciekawe informacje o biletach lotniczych i branży turystycznej

Szukasz ciekawostek na temat biletów lotniczych, nowości i wiadomośći z rynku turystycznego? Powyżej przedstawiamy informacje z naszej branży. Dowiedz się wszystkiego bezpośrednio od firmy, która od lat sprzedaje tanie bilety lotnicze na wszystkie możliwe kierunki z polski i innych krajów na całym świecie. Regularnie informujemy o nowych liniach lotniczych, trasach tanich linii lotniczych, promocyjnych cenach dla studentów na bilety lotnicze do najciekawszych miejsc na ziemi. EWings.pl to Twoje centrum informacji na temat taniego latania!
Kontakt  |  Regulamin  |  Polityka prywatności / cookies  |