Loty do Kopenhagi z Modlina

Ryanair tani irlandzki przewoźnik otworzył nową bazę operacyjną, tym razem w Kopenhadze.

Przeloty do Kopenhagi będą odbywały się także z Warszawy Modlin, a połączenie to rozpocznie się 26 marca 2015r. Przeloty realizowane będą codziennie.

Dodatkowo w 2015 roku w sezonie letnim z podwarszawskiego lotniska w Modlinie będzie uruchomionych 8 dodatkowych połączeń porównując do sezonu letniego w bieżącym roku, będą to loty do Aten, Glasgow, Kopenhagi, Lizbony, Madrytu oraz na Teneryfę, Fuertaventurę i Gran Canarię,ostatnia zmiana:2014-10-29 13:05:41

 

Ciekawe informacje o biletach lotniczych i branży turystycznej

Szukasz ciekawostek na temat biletów lotniczych, nowości i wiadomośći z rynku turystycznego? Powyżej przedstawiamy informacje z naszej branży. Dowiedz się wszystkiego bezpośrednio od firmy, która od lat sprzedaje tanie bilety lotnicze na wszystkie możliwe kierunki z polski i innych krajów na całym świecie. Regularnie informujemy o nowych liniach lotniczych, trasach tanich linii lotniczych, promocyjnych cenach dla studentów na bilety lotnicze do najciekawszych miejsc na ziemi. EWings.pl to Twoje centrum informacji na temat taniego latania!
Kontakt  |  Regulamin  |  Polityka prywatności / cookies  |