Hotel na lotnisku w Katowicach

W południowej części katowickiego lotniska, na powierzchni około 6000 m2 zaplanowano budowę hotelu.

Ustalono, iż ma to być średniej wielkości, min. trzygwiazdkowy obiekt hotelowy. Nie podjęto jeszcze jednak decyzji do jakiej światowej sieci hotelarskiej będzie on należał.

Hotel ma powstać do końca I kwartału 2017 roku a inwestycja ma być realizowana przez spółkę Port-Hotel, która jest spółką zależną Przedsiębiorstwa Państwowego „Porty Lotnicze”, zarządzającego lotniskami Chopina w Warszawie oraz w Zielonej Górze-Babimoście a także posiadającego udziały w dziesięciu spółkach nadzorujących lotniska komunikacyjne na terenie Polski.ostatnia zmiana:2014-12-19 16:05:51

 

Ciekawe informacje o biletach lotniczych i branży turystycznej

Szukasz ciekawostek na temat biletów lotniczych, nowości i wiadomośći z rynku turystycznego? Powyżej przedstawiamy informacje z naszej branży. Dowiedz się wszystkiego bezpośrednio od firmy, która od lat sprzedaje tanie bilety lotnicze na wszystkie możliwe kierunki z polski i innych krajów na całym świecie. Regularnie informujemy o nowych liniach lotniczych, trasach tanich linii lotniczych, promocyjnych cenach dla studentów na bilety lotnicze do najciekawszych miejsc na ziemi. EWings.pl to Twoje centrum informacji na temat taniego latania!
Kontakt  |  Regulamin  |  Polityka prywatności / cookies  |