EasyJet: z Krakowa do Lyonu

Na wiosnę 2015 tania brytyjska linia lotnicza Easy Jet otwiera nowe połączenie z Krakowa do francuskiego miasta-Lyon.

Lyon to dynamiczne miasto, oferujące niezliczoną liczbę muzeów i wystaw, bogate życie nocne, pełne modnych klubów i barów a także doskonała baza do wyjazdów w francuskie Alpy.

– easyJet nieustannie rozwija swoją sieć połączeń zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. Wprowadzenie do oferty lotów łączących Kraków i Lyon jest znaczącym przełomem – to pierwsze bezpośrednie połączenie pomiędzy Małopolską a regionem Rodan-Alpy. Wierzymy, że loty na tej trasie będą cieszyły się popularnością zarówno wśród klientów biznesowych, jak i urlopowiczów oraz turystów zafascynowanych francuską kulturą i kuchnią. Jesteśmy przekonani, że połączenie przyciągnie również kolejne grupy podróżujących do Krakowa – stwierdził Thomas Haagensen, Country Director Switzerland/Germany.

– Bardzo cieszy nas ciągły rozwój easyJet, naszego wieloletniego, stabilnego partnera w Kraków Airport. easyJet to drugi, najbardziej popularny przewoźnik na naszym lotnisku i jesteśmy bardzo zadowoleni z perspektywy dalszej, owocnej współpracy – wypowiedział się Jan Pamuła, Prezes Zarządu Kraków Airport.

Przeloty na trasie Kraków – Lyon, mają odbywać się całorocznie, trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki oraz niedziele.

Pierwszy lot zaplanowano na 29 marca 2015 roku. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

ostatnia zmiana:2014-11-17 18:31:26

 

Ciekawe informacje o biletach lotniczych i branży turystycznej

Szukasz ciekawostek na temat biletów lotniczych, nowości i wiadomośći z rynku turystycznego? Powyżej przedstawiamy informacje z naszej branży. Dowiedz się wszystkiego bezpośrednio od firmy, która od lat sprzedaje tanie bilety lotnicze na wszystkie możliwe kierunki z polski i innych krajów na całym świecie. Regularnie informujemy o nowych liniach lotniczych, trasach tanich linii lotniczych, promocyjnych cenach dla studentów na bilety lotnicze do najciekawszych miejsc na ziemi. EWings.pl to Twoje centrum informacji na temat taniego latania!
Kontakt  |  Regulamin  |  Polityka prywatności / cookies  |