Czech Airlines: Gdańsk i Poznań

Czeskie linie lotnicze wprowadzą do swojej letniej siatki połączeń nowe kierunki, będą to połączenia z Pragi do Gdańska i Poznania.

Przeloty na nowych trasach rozpoczną się z dniem 25 maja 2015, rejsy będą operowane 4 razy w tygodniu: poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele.

Przelot będzie łączony na trasie Praga-Poznań-Gdańsk. Wylot z Pragi ma się odbywać według następującego rozkładu: 11:15 -12:25 Praga-Poznań i 12:45-14:00 Poznań-Gdańsk. Godziny połączeń powrotnych wyglądają następująco: 14:25-15:40 Gdańsk-Poznań i 16:05-17:20 Poznań-Praga. Będzie także możliwość zakupu biletu wyłącznie na odcinek krajowy w Polsce.

Rejsy będą obsługiwane przez samoloty ATR 72.

ostatnia zmiana:2015-02-19 17:15:06

 

Ciekawe informacje o biletach lotniczych i branży turystycznej

Szukasz ciekawostek na temat biletów lotniczych, nowości i wiadomośći z rynku turystycznego? Powyżej przedstawiamy informacje z naszej branży. Dowiedz się wszystkiego bezpośrednio od firmy, która od lat sprzedaje tanie bilety lotnicze na wszystkie możliwe kierunki z polski i innych krajów na całym świecie. Regularnie informujemy o nowych liniach lotniczych, trasach tanich linii lotniczych, promocyjnych cenach dla studentów na bilety lotnicze do najciekawszych miejsc na ziemi. EWings.pl to Twoje centrum informacji na temat taniego latania!
Kontakt  |  Regulamin  |  Polityka prywatności / cookies  |