Nowości PLL LOT

PLL LOT wprowadza nowe produkty na lotach krótkodystansowych i średniodystansowych.

Od czerwca b.r. wprowadzone zostaną trzy nowe klasy podróży:

Economy Simple – brak bezpłatnego bagażu rejestrowanego. Bagaż dodatkowo płatny.

Economy - klasa ekonomiczna z bezpłatnym bagażem rejestrowanym.

Economy Plus - podobnie jak w biznes klasie, pasażerowie otrzymają ciepły posiłek, miejsce w przedniej części samolotu oraz więcej mil lojalnościowych. Będzie można także skorzystać z priorytetowej odprawy, pierwszeństwa wejścia na pokład, dostępu do dedykowanej infolinii a po wylądowaniu z pierwszeństwa w odbiorze bagażu. Możliwość uzyskania wstępu do saloników biznesowych będzie za dodatkową opłatą.

Polskie Linie Lotnicze Lot zaoferują także nowe menu pokładowe.

- W minionym rok znacząco poprawiliśmy wyniki, ale redukcja kosztów to za mało. LOT aby osiągnąć trwałą rentowność mu się rozwijać i lepiej dbać o pasażera rozszerzając ofertę, gwarantując wyższy komfort i szeroki wybór usług dodatkowych. Nowości, które dzisiaj prezentujemy, są najlepszym dowodem na to, że LOT zmienia się zgodnie z oczekiwaniami różnych grup pasażerów, zarówno podróżujących w celach biznesowych jak i turystycznych - poinformował Sebastian Mikosz, prezes PLL LOT.

ostatnia zmiana:2014-05-29 16:00:47

 

Ciekawe informacje o biletach lotniczych i branży turystycznej

Szukasz ciekawostek na temat biletów lotniczych, nowości i wiadomośći z rynku turystycznego? Powyżej przedstawiamy informacje z naszej branży. Dowiedz się wszystkiego bezpośrednio od firmy, która od lat sprzedaje tanie bilety lotnicze na wszystkie możliwe kierunki z polski i innych krajów na całym świecie. Regularnie informujemy o nowych liniach lotniczych, trasach tanich linii lotniczych, promocyjnych cenach dla studentów na bilety lotnicze do najciekawszych miejsc na ziemi. EWings.pl to Twoje centrum informacji na temat taniego latania!
Kontakt  |  Regulamin  |  Polityka prywatności / cookies  |