Lotnisko Chopina: darmowy i nielimitowany Internet

Każdy, kto przebywa w terminalu Lotnisko Chopina w Warszawie może już skorzystać z bezpłatnego i nielimitowanego dostępu do Internetu za pośrednictwem sieci wifi.

Do tej pory z Internetu mogli korzystać jedynie pasażerowie, posiadający kartę pokładową, na okres 30 minut z wykorzystaniem specjalnego kodu i logowania się za pośrednictwem dedykowanej strony.

W chwili obecnej dostęp do bezpłatnego i nielimitowanego Internetu ma każdy, również osoba odprowadzająca pasażera na samolot. Logowanie nie jest konieczne. Nie ma też żadnych opłat z tytułu tej usługi ani limitu korzystania z sieci. Jeżeli przekroczymy czas korzystania z Internetu -2 godziny, to połączenie będzie przerwane z powodów technicznych, jednak natychmiast będzie można połączyć się ponownie.

-Uznaliśmy, że dostęp do Internetu jest w dzisiejszych czasach naturalną potrzebą osób podróżujących i dlatego zdecydowaliśmy się go ułatwić. Wychodzimy w ten sposób naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i podnosimy jakość obsługi na lotnisku – informuje Radosław Paruzel, zastępca dyrektora Lotnisku Chopina.

Połączenie z Internetem uzyskamy klikając w laptopie lub w telefonie odpowiednią ikonkę oznaczającą Internet i wybierając sieć o nazwie "Chopin-Airport", następnie należy zaakceptować regulamin i podać swój adres e-mail.

- Jesteśmy jednym z pierwszych lotnisk w Europie, które oferuje bezpłatny i nielimitowanym dostęp do sieci. Większość portów zapewnia dostęp płatny, lub limitowany –wypowiada się Radosław Paruzel.

ostatnia zmiana:2014-09-18 18:29:41

 

Ciekawe informacje o biletach lotniczych i branży turystycznej

Szukasz ciekawostek na temat biletów lotniczych, nowości i wiadomośći z rynku turystycznego? Powyżej przedstawiamy informacje z naszej branży. Dowiedz się wszystkiego bezpośrednio od firmy, która od lat sprzedaje tanie bilety lotnicze na wszystkie możliwe kierunki z polski i innych krajów na całym świecie. Regularnie informujemy o nowych liniach lotniczych, trasach tanich linii lotniczych, promocyjnych cenach dla studentów na bilety lotnicze do najciekawszych miejsc na ziemi. EWings.pl to Twoje centrum informacji na temat taniego latania!
Kontakt  |  Regulamin  |  Polityka prywatności / cookies  |