Baza Ryanair w Gdańsku

Dnia 28.10.2014 tania linia lotnicza Ryanair otworzyła swoją kolejną bazę w Polsce, tym razem w Gdańsku. Zwiększona została także liczba lotów z Gdańska do Warszawy Modlin z jednego do dwóch razy dziennie: rano i wieczorem.

Dzięki uruchomieniu nowej bazy Ryanair powiększa nie tylko ofertę lotów krajowych ale także otwiera   nowe połączenie do Alicante w sezonie letnim 2015r. Zwiększy się również częstotliwość lotów z Gdańska do Londynu Stansted.

Ten irlandzki przewoźnik wprowadził także  nową ofertę: Business Plus i połączył  Gdańsk z Europejskimi centrami biznesowymi:  Warszawa (2 x dziennie), Dublin (4 razy tygodniowo), Edynburg (2 x tygodniowo), Londyn (12 x tygodniowo) i Oslo (5 x tygodniowo).

Pasażerowie linii Ryanair mogą teraz  korzystać z  różnych   udogodnień, takich jak numerowane miejsca, druga darmowa mniejsza torba podręczna, zmniejszone opłaty, nowa strona internetowa, nowa aplikacja mobilna i mobilne karty pokładowe, jak również pakiet usług dla rodzin Family Extra.

Nowa baza Ryanair w Gdańsku:

-1 stacjonujący samolot

-loty krajowe dwa razy dziennie do Warszawy (rano i wieczorem)

-11 połączeń na zimę 2014r. (4 nowe połączenia: Birmingham, Leeds Bradford, Warszawa/Modlin i od 4 grudnia Kraków)

-14 połączeń z Gdańska na lato 2015, w tym 1 nowe połączenie do Alicante

-750 000 klientów rocznie

-750* miejsc pracy miejsc pracy “na miejscu” rocznie

-inwestycja: 91 mln dolarów

Z okazji uruchomienia nowej bazy operacyjnej w Gdańsku i rozpoczęcia lotów krajowych do Warszawy dwa razy dziennie, Ryanair wyprzedaje bilety na loty z Gdańska do Warszawy w cenach od 19 zł na podróż w terminach od listopada 2014r. do stycznia 2015r. Oferta będzie dostępna jedynie do północy 5 listopada.ostatnia zmiana:2014-10-29 14:11:08

 

Ciekawe informacje o biletach lotniczych i branży turystycznej

Szukasz ciekawostek na temat biletów lotniczych, nowości i wiadomośći z rynku turystycznego? Powyżej przedstawiamy informacje z naszej branży. Dowiedz się wszystkiego bezpośrednio od firmy, która od lat sprzedaje tanie bilety lotnicze na wszystkie możliwe kierunki z polski i innych krajów na całym świecie. Regularnie informujemy o nowych liniach lotniczych, trasach tanich linii lotniczych, promocyjnych cenach dla studentów na bilety lotnicze do najciekawszych miejsc na ziemi. EWings.pl to Twoje centrum informacji na temat taniego latania!
Kontakt  |  Regulamin  |  Polityka prywatności / cookies  |