Eurolot: nowe połączenia

Linia lotnicza Eurolot otworzyła 5 nowych tras z Warszawy do Dusseldorfu (Niemcy), Stuttgartu (Niemcy), Kiszyniowa (Mołdawia), Zagrzebia (Chorwacja) i Lublina.

Rejsy do Zagrzebia, Stuttgartu, Dusseldorfu będą odbywały się 7 razy w tygodniu, natomiast do Kiszyniowa 4 razy w tygodniu.

Eurolot rozpoczyna także krajowe przeloty na trasie Warszawa-Lublin. Połączenia będą odbywać się 6 razy w tygodniu, co ułatwi pasażerom ich dalszą podróż z warszawskiego lotniska.

Samoloty obsługujące nowe rejsy to Bombardiery Q400, przeznaczone dla 78 pasażerów.ostatnia zmiana:2014-10-28 16:18:30

 

Ciekawe informacje o biletach lotniczych i branży turystycznej

Szukasz ciekawostek na temat biletów lotniczych, nowości i wiadomośći z rynku turystycznego? Powyżej przedstawiamy informacje z naszej branży. Dowiedz się wszystkiego bezpośrednio od firmy, która od lat sprzedaje tanie bilety lotnicze na wszystkie możliwe kierunki z polski i innych krajów na całym świecie. Regularnie informujemy o nowych liniach lotniczych, trasach tanich linii lotniczych, promocyjnych cenach dla studentów na bilety lotnicze do najciekawszych miejsc na ziemi. EWings.pl to Twoje centrum informacji na temat taniego latania!
Kontakt  |  Regulamin  |  Polityka prywatności / cookies  |